АВТОМОБІЛЬНІ АККМУЛЯТОРИ VARTA

Акумулятори Varta – це гарантія неперевершеної німецької якості та унікальних технічних показників. Компанія заснована більше ста двадцяти років тому в Німеччині, і за цей період міцно зарекомендувала себе, як одного з найбільш надійних і стабільних постачальників, з яким співпрацює абсолютна більшість конвеєрів в Європі. Производствоаккумуляторных батарей Varta налагоджено в п’яти європейських країнах – Австрії, Німеччині, Франції, Чехії та Іспанії, що ще раз підтверджує престиж і високий діловий статус маркіVarta. Головним достоїнством акумуляторних батарей Varta є їх необслужіваемость, вони не вимагають доліва дистильованої води. Компанія випускає чотири серії акумуляторів для легкових автомобілів, це Varta Silver Dynamic, Varta Ultra Dynamic, Varta Black Dynamic і VartaBlue Dynamic. Саме завдяки цьому, Varta готова гарантувати, що ви підберете акумулятор на будь-який автомобіль.

 АВТОМОБИЛЬНЫЕ АККУМУЛЯТОРЫ VARTA BLACK DYNAMIC

Якщо вам необхідна високоякісна стартерная акумуляторна батарея за доступною ціною, то ми рекомендуємо звернути свою увагу на нову серію компанії Varta-акумулятори Varta BLACK dynamic. Завдяки досконалому високотехнологічному методу срібно-кальцієвого сплаву, акумулятор BLACK dynamic здатний задовольнити будь-які потреби двигуна вашого автомобіля.

Акумуляторна батарея цієї серії завжди готова надійно працювати в автомашині стандартній комплектації, де споживання електроенергії порівняно невелике.

Якщо ви цінуєте високу якість, шукайте надійність і потужність, і розраховуєте отримати все це за розумною ціною, то акумулятор Varta BLACK dynamic – це те, що вам потрібно.

Не буде перебільшенням сказати, що акумуляторні батареї компанії VARTA сьогодні є одними з найбільш затребуваних і популярних акумуляторів в більшості країн світу. І серія VARTA BLACK dynamic не є винятком. Німецька якість, найвищі технічні показники, довга гарантія бездоганної роботи і невисока вартість – все це приваблює власників російських і зарубіжних авто.

Говорячи про те, що забезпечує довгу і надійну роботу акумуляторних батарей серііVARTA BLACK dynamic, необхідно відзначити особливу технологію виготовлення пластінPowerFrame. Суть технології полягає в збільшенні запасу міцності акумуляторної пластини саме на тому її ділянці, де навантаження на неї перевершує звичайну. Плюс – леговані срібло, яким покривається пластина, дозволяє збільшити холодний струм.

Саме за допомогою цієї технології PowerFrame, компанія VARTA забезпечує своїм акумуляторам серії BLACK dynamic довгий термін служби, потужність і ефективність роботи в будь-яких погодних умовах. Ну і, звичайно, відзначимо оптимальну ємність, стартерний струм і найширший спектр (від 41 Аг до 90 Ач) цих пристроїв.

Узагальнюючи все вищесказане про переваги акумуляторних батарей Varta BLACK dynamic, хочеться сказати, що купуючи їх, ви купуєте потужний, надійний і довговічний акумулятор.

АВТОМОБИЛЬНЫЕ АККУМУЛЯТОРЫ VARTA BLUE DYNAMIC

Компанія VARTA вже не перше десятиліття займає лідируючі позиції на ринку акумуляторних батарей. Ця компанія домоглася визнання завдяки інноваційним технологіям та відмінній якості продукції. Авто акумулятори з фірмовим знаком VARTAізвестни автолюбителям у всьому світі і підходять для автотехніки більшості виробників.

Акумуляторні батареї VARTA BLUE dynamic виключно надійні і чудово підходять для автомобілів з високим енергоспоживанням. Акумулятор VARTA поєднує в собі підвищену потужність стартового струму, довгий термін служби і безпеку. Цей акумулятор чудово підходить для заміни батарей, що входять в заводську комплектацію автомобіля.Аккумулятор BLUE dynamic призначений для експлуатації не тільки в стандартних, але і в тяжких умовах, тому його можна назвати одним із кращих серед представлених на ринку.

Для створення акумуляторів VARTA серії BLUE dynamic використовується новітня розробка компанії – технологія PowerFrame. Ця технологія дозволяє досягти максимально можливої потужності акумуляторної батареї шляхом зниження опору решітки. Решітка виготовляється із спеціальних, легованих сріблом, сплавів. У всіх акумуляторах VARTAогромное увага приділяється безпеці та АКБ VARTA BLUE не виняток. АКБ має вбудовані пламегасители і систему фільтрів, а особлива лабіринтова кришка перешкоджає протечкам електроліту при падінні або перекиданні акумулятора. Серед переваг автомобільних акумуляторів VARTA необхідно відзначити низький саморозряд і оптимальне значення пускового струму.

Модельний ряд акумуляторів варта дуже широкий, починаючи від батарей з ємністю в 40Aч, придатних для невеликих автомобілів з малим об’ємом двигуна, і до акумуляторів для важких дизельних позашляховиків, ємністю в 95Aч.

Автомобільний акумулятор VARTA дозволить забути вам про всіх неприємних моментах зимового пуску, а завдяки низькому саморозряду, батарея буде готова до експлуатації навіть якщо ви не будете її використовувати цілий рік.

 АВТОМОБИЛЬНЫЕ АККУМУЛЯТОРЫ VARTA SILVER DYNAMIC

Для тих, хто шукає максимум потужності та надійності, німецький виробник акумуляторів VARTA пропонує серію своїх акумуляторних батарей VARTA SILVERdynamic. Що це за серія?

Ці акумулятори були розроблені спеціально для найважчих умов роботи, вони гарантують надійне енергозабезпечення практично при будь-якій кількості споживачів.

Якщо вам необхідний акумулятор, який забезпечить дійсно високий заряд потужності вашого автомобіля, якщо ви шукайте пристрій для бездоганної роботи в самих екстремальних погодних умовах, в умовах холодного пуску – то акумуляторні батареї VARTA SILVERdynamic стануть вашим вірним вибором завжди.

Висока якість німецьких акумуляторів цієї серії підтверджено численними випробуваннями і тестуваннями. Стартерні акумулятори VARTA SILVER dynamic за своїми технічними внутрішнім характеристикам і параметрам потужності бере гору навіть над вимогами міжнародних автовиробників. Однак і це ще не все. Відмінна якість будь акумуляторної батареї виробництва VARTA підтверджується їх популярністю і затребуваністю. Причому не тільки в Німеччині, але й у багатьох країнах світу, мають своїх виробників, але віддають перевагу все-таки VARTA.

Для того щоб зрозуміти, чому так популярні ці акумулятори, розглянемо їх на прикладі серії VARTA SILVER dynamic. Ми бачимо оптимальну ємність 52-110 Ач, що забезпечує бездоганну роботу в самих складних умовах. Стартерний струм в 520-920 А, що гарантує безпроблемний запуск двигуна. Сучасну технологію PowerFram, завдяки якій акумулятор працює рекордно тривалий термін.

Серія VARTA SILVER dynamic – це продукт найвищого класу, який стане ідеальним рішенням для дизельних двигунів і забезпечить найвищу подачу потужності навіть при найвищому кількості споживачів. Якщо вам необхідна надійна акумуляторна батарея для автомобілів з максимальним вимогою потужності, з гарантовано довгим терміном служби, то VARTA SILVER dynamic – це те, що ви шукайте.

VARTA ULTRA DYNAMIC

Акумулятори Varta Ultra dynamic – одні з найпопулярніших акумуляторів для сучасних автомобілів. Ці батареї – відмінно працюють в міських умовах, забезпечуючи швидкий запуск двигуна при будь-якій температурі. Крім того, АКБ Varta Ultra без проблем справляється з екстремальної їздою в режимі start-stop.

Якщо порівнювати дані автомобільні акумулятори зі свинцево-кислотними батареями, тоVarta Ultra помітно виграє по надійності, потужності і стабільності роботи. Ця батарея стійко і без проблем працює в умовах чергуються процесів розрядки-зарядки.

Ще однією перевагою АКБ Варта Ультра динамік є високі енергозберігаючі властивості. Акумулятори цієї серії забезпечать енергією всі пристрої вашого авто, навіть при високій потребі в електроенергії.

Акумулятор Varta Ultra dynamic створений на основі технологія AGM. Цього говорить про те, що в батареї використовується не класичний рідкий електроліт, а особливий густий склад, який володіє кращою електропровідністю і більш тривалим терміном експлуатації. Крім того, така акумуляторна батарея не вимагає доліва рідини, тому батарея відноситься в необслуговуваних.

Varta Ultra dynamic – це потужне джерело енергії, високий стартерний струм, справжня німецька якість і довгий термін служби.

Проведені тести підтвердили підвищену стійкість акумуляторів серії Варта Ультра до зносу. Вам не доведеться турбуватися про роботу цього акумулятора і часто міняти батарею.

Акумулятор автомобільний Varta Ultra dynamic відрізняється високою безпекою. Він герметичний: електроліт не витече навіть при перевертанні. Є захист від самозаймання і невірної полярності.

Цей акумулятор підходить для будь-якого легкового автомобіля, включаючи люкс і премум-клас. Батарея має підвищену потужність і без проблем справляється з харчуванням всіх додаткових систем.