АВТОМОБІЛЬНІ АККМУЛЯТОРИ FIAMM

Промислово-торгова група FIAMM - один з найбільших виробників акумуляторних батарей в світі. Заснована в 1942 році, група FIAMM включає на сьогоднішній день 20 компаній і 12 заводів, розташованих в Італії, Німеччині, Франції, Австрії, США, Бразилії та інших країнах. Основні дослідницькі та виробничі фірми розташовані в Італії.

Більше двох третин продукції становить експорт до країн Європи, Азії та Америки, де акумуляторні батареї FIAMM широко відомі. Світовий успіх групи компаній FIAMM на протязі більше 60 років пояснюється високою надійністю і стабільністю якості продукції, що випускається.

Завдяки новітнім досягненням електрохімії і розробкам дослідницького центру FIAMM, розташованого в Італії, акумуляторні батареї (АКБ) володіють прекрасними параметрами відновлення заряду, забезпечують мале внутрішній опір і максимальний запас енергії на одиницю об’єму (ваги).

Унікальні властивості акумуляторних батарей FIAMM знайшли саме широке застосування в якості аварійних джерел в системах безперебійного живлення комп’ютерних мереж і телекомунікаційних пристроїв, стартерних батарей для запуску дизель-електростанцій, в системах гарантованого електроживлення, автономних джерел постійного струму, в електросистемах промислового призначення.

Завдяки точному дотриманню технологій акумуляторні батареї FIAMM здатні працювати в найрізноманітніших, в тому числі й екстремальних, умовах.