АВТОМОБІЛЬНІ АКУМУЛЯТОРИ ISTA

Переваги для користувача:

• Оптимальне поєднання технічних характеристик завдяки сучасним матеріалам, новітньому обладнанню і вдосконаленим технологіям;

• Гарантована надійність завдяки наскрізного контролю якості на всіх етапах виробництва;

• Струмовідводи з малосурьмяністих сплавів, леговані оловом;

• Велика працездатність за рахунок стійкості до глибоких розрядів;

• Поєднання простоти обслуговування і гарного експлуатаційної якості;

• Система менежмента якості підприємства сертифікована згідно стандартам ISO 9001-2000 з елементами ISO / TS 16949-2002 (спеціальні вимоги для виробництва серійних і запасних частин в автомобільній промисловості);

• Продукція відповідає вимогам національних і міжнародних стандартів.

Автомобільні акумулятори ISTA використовуються як джерела живлення для легкових і вантажних автомобілів, автобусів, мотоциклів, тракторів та інших видів техніки. Завдяки своєму відмінній якості, високої надійності і відносно не великою ціною акумулятори ISTA отримали велику популярність не лише в Україні, але і в багатьох інших країнах СНД. У нашому магазині ви можете купити акумулятор ISTA, підходящий для вашого автомобіля.

АКБ ISTA відмінно працюють навіть в екстремальних умовах Крайньої Півночі і в умовах різких перепадів температур в країнах Азії. Технічні характеристики акумуляторних батарей ISTA повністю відповідають стандартам ISO, DIN і ГОСТу. Автомобільні акумулятори Іста – це свинцево-кислотні акумуляторні батареї, які застосовуються практично для будь-яких автомобілів, а також для сільгосптехніки та збройних сил. АКБ Іста має відмінні технічні характеристики, показники ємності та стартерного струму цієї батареї дозволяють підібрати акумулятор для будь-якого автомобіля, навіть у разі підвищеного споживання електроенергії. Термін служби цих батарей збільшений за рахунок застосування струмовідводів нізкосурьмяністого сплаву з незначним вмістом шкідливих домішок, який легований селеном.

Серед акумуляторів вироблених корпорацією ISTA можна виділити дві серії: акумулятори MULTI та Аккумулятор volta. Ці батареї виробляються за німецькою технологією компанії Varta і призначені для експорту в країни СНД і Європи.

Купуючи акумулятор ISTA, ви гарантовано отримуєте надійне джерело живлення для вашого автомобіля за доступною ціною.