АВТОМОБІЛЬНІ АКУМУЛЯТОРИ ROCKET

Автомобільні акумулятори Rocket випускаються самою великою південно-корейської корпорацією «Global Battery». Батареї цієї марки поєднують в собі відмінну якість, сучасні технології і високу потужність.

Акумулятори Rocket входять в базову комплектацію багатьох марок корейських автомобілів. Наприклад, на заводах Hyundai вибирають саме якість і надійність АКБ Rocket.

Корпорація «Global Battery» за свою довгу історію заслужила добру репутацію, яка проверенна часом і підтверджена якістю виробленої продукції. Торгова марка Rocket відома у багатьох країнах світу, тепер можна купити акумулятор Rocket в Києві.

Українським автовласникам пропонується відмінне корейське якість за цілком доступною ціною. Акумулятор Rocket можна підібрати практично для будь-якого автомобіля, мотоцикла або важкої техніки.

Серед достоїнств акумуляторів цієї марки відзначимо:

- Сучасні технічні розробки;

- Довговічність і надійність;

- Швидкий і потужний запуск в будь-яких умовах;

- Особливо міцні суцільнолиті свинцево-кальцієві пластини;

- Лите междуелементное з’єднання, яке набагато міцніше стандартного, що знижує вплив на пластину при русі автомобіля по нерівній дорозі і гарантує її довговічність;

- Ударостійкий корпус, виготовлений з особливого пластику, який захищає всі внутрішні елементи акумулятора від пошкоджень, трясіння і вібрацій;

- На протязі всього терміну служби батарея не потребує доливе рідини; – високий ступінь захисту від загоряння і коротких замикань.